FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Denerwujący dźwięk
Autor Wiadomość
Przemek77
super user


Pomógł: 4 razy
Wiek: 46
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 182
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 06-09-2010, 14:05   Denerwujący dźwięk

Posiadam TC z CdAction. Wczoraj postanowiłem zrobić experimentum polegające na transplantacji dodatków defautlowych oraz dodatków dodatkowych z TRS2006 do TC.
Instaluję TC, przenosze pliki *.ja tak jak to gdzieś tu jest napisane, następnie uruchamiam raz TC, wychodzę z TC, włączam CMP, robię import treści, importuje się elegancko, potem zatwierdzam, też jest OK.
Ale włączając mapke Sudety 1976 - mapa się włącza OK bez cyrków, jest wszystko co być powinno - (oprócz niewidzialnych wózków w Eaosach ale to pryszcz, do zrobienia) - ale mam na całej mapie dźwiek pracującej sygnalizacji przejazdowej ("dzyng! - dzyng! - dzyng!") i to w trybie geodety jak i maszynisty. Gdziekolwiek bym nie "pofrunął" wciąz słychac głośne dzwonienie zagłuszające wszystko co dookoła. Nie sprawdzałem na innych mapkach, bo sie wnerwiłem i wywaliłem TC.
Może ktos wie co jest grane?
_________________
Oczekiwacz-pobieracz
Ostatnio zmieniony przez Przemek77 06-09-2010, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcinbinio
trainz


Pomógł: 6 razy
Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 222
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 07-09-2010, 19:02   

Mam to samo. Przymierzam się do kupna TC i na próbę pożyczyłem go od znajomego i zainstalowałem. Chciałem sprawdzić jak działają mapy i parowozy Martina pod tą wersją, aby nie było rozczarowań po zakupie. Parowozy chodzą dobrze, mapa Podlasie PRL v2 (pamięta ktoś?) też, ale Sudety 1976 niestety tak jak opisuje kolega. Gra bez dźwięku oczywiście nie wchodzi w rachubę, bo to tak jakby słuchać radia w zatyczkach do uszu.
 
 
zolwik
znawca
Dyżurny Ruchu



Pomógł: 232 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 5125
Skąd: Wrocław
Wysłany: 07-09-2010, 19:42   

na moim TC jakos dziala normalnie
 
 
 
ryhuPKP
super trainz


Pomógł: 18 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 576
Skąd: Swiebodzice
Wysłany: 09-09-2010, 19:45   

Ja też przeszłem na TC i Sudety działają normalnie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group