FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Brak taboru w edycji sesji
Autor Wiadomość
kbostroda 
świeżak


Dołączył: 11 Kwi 2018
Posty: 4
Skąd: Mazury
Wysłany: 25-06-2018, 20:04   Brak taboru w edycji sesji

Witam, mam taki problem, otóż posiadam dwie polskie mapki które maja sesje czystą, gdzie mogę sobie pododawać według uznania swoje składy. Jednak przy edycji sesji brakuje wielu zainstalowanych dodatków z naszymi lokomotywami i wagonami, oraz w dodawaniu składów są tylko składy z Surveyor list, a tych, które dodałem poprzez globalną biblioteke składów brak. Co zrobić, żeby można było dodać do sesji skłądy ze wszystkich dodatków a nie tylko połowy oraz co zrobić, by w wyborze składów wyświetlały się składy przeze mnie stworzone? Jeśli zły dział, to proszę o przeniesienie.
 
 
 
Aikozann
zaawansowany


Pomógł: 50 razy
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 894
Skąd: Sierpc
Wysłany: 26-06-2018, 13:06   

Trochę mało informacji podałeś, nie napisałeś m.in. jaka wersja Trainz.
Trudno coś więcej wywróżyć, powodów może być kilka, od brakujących zależności dodatków aż po tak trywialny powód jak włączony filtr "ocena" przy wyszukiwaniu dodatków w Geodecie (wyświetlają się wtedy np. tylko te które mają "pięć gwiazdek").
 
 
kbostroda 
świeżak


Dołączył: 11 Kwi 2018
Posty: 4
Skąd: Mazury
Wysłany: 26-06-2018, 17:26   

Wersja to TS 2010 build 49933. Faktycznie co do dodatków to było problemem odznaczenia opcji "pokazuj tylko ulubione" lecz listy składów nadal nie ma tych, które bym chciał. Jest jedynie ta standardowa, a utworzonych przeze mnie brak.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group