FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Problem z aktualizacją wersji beta
Autor Wiadomość
Peeet2005 
zaawansowany
Peeet2005



Pomógł: 8 razy
Wiek: 63
Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 30-09-2017, 08:19   Problem z aktualizacją wersji beta

Witam!
Chciałbym zapytać czy ma ktoś próbował nowej wersji 89993. Dziś mi się zaktualizowała gra i niestety ale nie idzie jej uruchomić. Tzn sama gra jako taka normalnie się uruchamia ale po wczytaniu jakiejkolwiek mapy do geodety wypada bez ostrzeżenia! Próbowałem różnych map które poprzednio działały bezbłędnie a teraz nie da się wczytać żadnej. :-(
Nie wiem dokładnie która to poprawka tak zadziałała - bo zainstalowały się dwie: 89566 i 89993. Zachodzi jeszcze pytania jak wrócić do poprzedniej wersji? Mogę oczywiście zainstalować ostatnią oficjalną wersję 88364 i potem kilkanaście poprawek, ale to strasznie żmudna robota :-/ . Nowsze wersje (powyżej 88364) coś tam zmieniały w mapach i na wersji oficjalnej nie uruchomią się .
Ostatnio zmieniony przez Peeet2005 30-09-2017, 08:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
rysztur
znawca



Pomógł: 71 razy
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 1063
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30-09-2017, 13:29   

U mnie wszystko normalnie, naprawa bazy i uruchomienie.
Jeździłem ok 20 min i nie zaliczyłem żadnego crasha.
 
 
Peeet2005 
zaawansowany
Peeet2005



Pomógł: 8 razy
Wiek: 63
Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 30-09-2017, 22:20   

Ja też poćwiczyłem trochę ale tym razem na komputerze stacjonarnym. Poprzednie uwagi - zapomniałem dodać, że wystąpiły na laptopie. Nie jest to co prawda jakiś słaby laptop, wręcz gamingowy ale i tak coś jest w nim nie do końca dobrze z systemem. Na stacjonarnym łata się zainstalowała bez problemów a i potem też wszystko było OK!
Najlepszy przykład, że jakość działania różnych programów czy gier w dużym stopniu zależy od kondycji samego sprzętu czy systemu.
Sorry za alarm, ;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group