FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Błędny dodatek
Autor Wiadomość
Peeet2005 
super trainz
Peeet2005

Wysłany: 19-10-2020, 12:03   Błędny dodatek

Witam!
W związku z tym, ze postanowiłem zrobić kopię zapasową na laptopie i przekopiowałem wszystko pojawiły się ciekawe błędy. Otóż ten sam dodatek <kuid:-10:167> gen 1044 na komputerze stacjonarnym (wersja TRS 109037) jest wykazywany jako przestarzały ale nie na czerwono i nie blokuje innych dodatków które go zawierają . Natomiast na laptopie gdzie jest wersja TRS 105096 jest wykazywany jako błędny i świeci na czerwono. Skutkiem tego wszystkie inne elementy zawierające ten dodatek też świecą na czerwono. Trochę to dziwne, ale w końcu udało się naprawić podmieniając PM na IM i jest OK. Wiem, że jest nowsza wersja ale tę starszą mam użytą na wielu mapach więc trochę byłoby zbędnej pracy podmieniając wszędzie :)

RBach 
Administrator
Toromistrz

Wysłany: 19-10-2020, 12:32   

Zainstalowanie nowszej wersji (wyższy nr kuid2) z automatu podmienia dodatek. Nie da się w drugą stronę, jak w zależnościach mapy zapisany jest nowszy a w danej instalacji masz starszy, to trzeba edytować config mapy :)
aktualny release skryptów sygnalizacji v5.3: 11.04.2020

Odpowiedz do tematu