FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nocne widoki
Autor Wiadomość
Peeet2005 
zaawansowany
Peeet2005



Pomógł: 8 razy
Wiek: 63
Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-01-2020, 20:13   Nocne widoki

Witam!
Nie bardzo wiem o co chodzi z tymi sezonowymi teksturami. Być może w zimie pokrywają się śniegiem ale w końcu w lecie powinny wyglądać normalnie. Znalazłem ładną podsypkę do torów Samplaire'a ale tak z ciekawości chciałem zobaczyć jak to będzie wyglądało w nocy. No i ku memu zdziwieniu wyszło jak na obrazku :-/



Czy to ośnieżona ta podsypka czy jak? Zmieniam pory roku i nie wpływa to na wygląd. Dopiero o poranku wygląd tekstury wraca do takiej jak ma być. Zmieniam tekstury na takie zwykłe przeniesione z TANE ale też to samo. Czy coś źle robię?
_________________
KUID:269437
 
 
 
camry2
trainz


Pomógł: 5 razy
Wiek: 53
Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 217
Skąd: Neu-Sulzfeld
Wysłany: 11-01-2020, 21:08   

Jesli serio chcesz sie bawic w nocy w TRS2019, to grunt musisz 'pomalowac' texturami PBR i oswietlic przy pomocy EW-Lichtlok'a. Nie jest to idealne rozwiazanie, ale na pewno wyglada o niebo lepiej niz przy uzyciu plane'a z alfa.

_________________
kuid:95400
Tu moje dodatki
 
 
 
cebar3 
trainz
oy yes



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Paź 2016
Posty: 231
Skąd: z domu
Wysłany: 11-01-2020, 22:29   

Z Lichtlokiem też się bawiłem, ale nie jest to dobre rozwiązanie, bo przy dużej ilości Trainz jest już pokazem slajdów niż grą. :P Narazie trzeba czekać aż N3V wprowadzi normalne oświetlenie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group