FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
T:ANE ze Steam i jego pobieranie z Trainz Store
Autor Wiadomość
kasztan
nowy

Wysłany: 26-11-2017, 20:29   T:ANE ze Steam i jego pobieranie z Trainz Store

Witam. Wyczytałem na Forum, że kupując T:ANE na Steam, można go potem pobrać z Trainz Store. Chciałbym zapytać, w jaki sposób to się odbywa, ponieważ stoję właśnie przed kupnem z okazji promocji na Black Friday. :)

Pozdrawiam

kasztan
nowy

Wysłany: 27-11-2017, 17:26   

Witam ponownie.

Piszę post pod postem, żeby było widać. Mam prośbę w związku ze swoim pytaniem. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak to wszystko wygląda w wersji steamowej? Czy kupując wersję ze Steam, dostaję klucz, który mogę potem zarejestrować na Auranie i pobrać także symka z Trainz Store? Jak pisałem, wyczytałem na Forum, że takie coś jest możliwe, ale przed kupnem wolę się upewnić. Przy okazji chciałbym jeszcze zapytać, czy w T:ANE również występuje problem z czarnymi teksturami na kartach Nvidii? Jeżeli sposób na poradzenie sobie z tym problemem jest taki sam, jak na 2010, to wiem jak sobie z nim poradzić, ale pytam na wszelki wypadek. Do kupna T:ANE zachęciła mnie m. in. promocyjna cena i trasa Andrushivka - Vinnitsa UZ. :)

Pozdrawiam

marconet
super user

Wysłany: 27-11-2017, 17:56   

Ja mam zakupiony T:ANE na platformie STEAM ale bez żadnych problemów korzystam z wersji pobranej z Trainz Store a wersję Steam mam odinstalowaną a co do klucza to oczywiście jest ale jest on potrzebny chyba tylko do aktywacji biletu pierwszej klasy do szybkiego pobierania z DLS a aktywacja T:ANE odbywa się na innych zasadach a interesująca Cię trasa Andrushivka - Vinnitsa jest dodatkowo płatna.
Ostatnio zmieniony przez marconet 27-11-2017, 17:58, w całości zmieniany 1 raz  

MalignusPL
super trainz

Wysłany: 27-11-2017, 17:58   

Jeżeli kupujesz T:ANE przez Steam, to ta wersja zostanie dodana do Twojego profilu ny myTrainz automatycznie. Stamtąd też będziesz mógł pobrać (jeśli z jakichś powodów chcesz to zrobić niezależnie od klienta Steama) instalator. Sprawdzałem przed chwilą - mam swoje linki, choć nigdy z nich na myTrainz nie korzystałem, bo w zupełności wystarcza mi zintegrowany klient Steama.

Co do drugiego pytania, to ja mam nVidię GF GTX 970M i nie było żadnych problemów z wyświetlaniem tekstur.

Dodatkowo - jeżeli masz Steam linka - możesz sobie bezprzewodowo rzucić T:ANE np na telewizor bez ganiania z kablami.
Ostatnio zmieniony przez MalignusPL 27-11-2017, 18:05, w całości zmieniany 3 razy  

kasztan
nowy

Wysłany: 27-11-2017, 22:00   

Dzięki za odpowiedzi. Zakupiłem T:ANE ze Steam wraz ze wspomnianą trasą, sprawdziłem na szybko czy wszystko działa i jest ok. Powiem, że jestem mile zaskoczony optymalizacją. Wyśrubowałem wszystko na maksa w 1080p i chodzi dużo lepiej niż 2010 na tym samym konfigu - w sumie płynnie. Nie wiem tylko, jak pobrać w razie czego instalator z Trainz Store. :) Jutro zabieram się za jazdę, bo warto. ;)
Ostatnio zmieniony przez kasztan 27-11-2017, 22:01, w całości zmieniany 1 raz  

MalignusPL
super trainz

Wysłany: 27-11-2017, 22:07   

Logujesz sie na myTrainz i po lewej w menusach masz Product downloads - tam bedzie zakladla Download TANE. Zakladajac oczywiscie, ze do tego samego konta masz przypisane poprzednie wersje trainzow.

kasztan
nowy

Wysłany: 27-11-2017, 22:13   

Tak, mam. Właśnie to znalazłem i chciałem edytować post. Jeszcze raz dzięki.

Pozdrawiam

szadis
nowy

Wysłany: 20-11-2018, 20:00   

MalignusPL napisał/a:
Logujesz sie na myTrainz i po lewej w menusach masz Product downloads - tam bedzie zakladla Download TANE. Zakladajac oczywiscie, ze do tego samego konta masz przypisane poprzednie wersje trainzow.

Pytanie mam, po dłuzszej przerwie postanowiłem wrócić do trainza, ale zakupiłem w promocji podstawowego T:ane na Steamie, na koncie Mytrainz mam 2009, 2010, 12PL- Techland (pudełkowej wersji zarejestrowane przy pomocy kluczy) a w zakładce Product download nie ma nic, wiec co mam robić, albo numer seryjny wbić, którego nie mam.

Generally
trainz
Generalny

Wysłany: 20-11-2018, 20:10   

Napisz do supportu w tej sprawie.

szadis
nowy

Wysłany: 20-11-2018, 20:15   

Wprowadziłem źle hasło do konta w ustawkach Tane. Teraz smiga wszystko i sciaga ale o dziwo na koncie nadal nie mam zarejestrowanej Tane.

Aktualizacja: PROBLEM ROZWIĄZANY...

Info wyszukane z supportu. :-D

W przypadku wydań AppStore i Steam Trainz wystarczy wprowadzić swoją nazwę użytkownika i hasło w ustawieniach Trainz. Kiedy Trainz loguje się po raz pierwszy, zarejestruje się na twoim koncie.

W przypadku pobierania cyfrowych plików i wydań Mac USB ze sklepu Trainz sklep Trainz Store automatycznie rejestruje je na koncie, na którym zostały zakupione.

Informacja z Support Trainzportal

Info dla innych na przyszłość.
Ostatnio zmieniony przez szadis 20-11-2018, 20:25, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu