FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: RBach
02-10-2018, 19:37
Bory Tucholskie 1999 - wersja alfa (prestable)
Autor Wiadomość
Pawel_15 
znawca
Mann Bonk

Wysłany: 27-05-2018, 14:01   Bory Tucholskie 1999 - wersja alfa (prestable)

W dniu dzisiejszym oddaję w Wasze ręce wersję alfa (prestable) budowanej przeze mnie mapy Bory Tucholskie 1999.

Mapa zawiera odcinek z Olpucha Wdzydz do Wojtala (most nad Czarną Wodą/Wdą) z gotowym otoczeniem w Bąku (plus kawałek szlaku w stronę Olpucha), Olpuchu, Olpuchu Wdzydzach (za wyjątkiem miejsca w którym znajduje się budynek dworca - wkrótce dedykowany model), Wojtalu (częściowo) i we Wdzydzach (dawna mijanka - otoczenie gotowe częściowo).
Szlak pomiędzy stacjami/przystankami poza wyżej wymienionymi miejscami czeka na nowe otoczenie (trawy, tex, brzozy, poprawienie terenu) niemniej jest możliwość przejechania całego publikowanego odcinka.

Mapa budowana w oparciu o HOG z wykorzystaniem plansz basemap. Jak już wspominałem w innych tematach jest to kontynuacja projektu z 2015 roku kiedy to budowałem mapę w jesiennej scenerii która niestety była tak wielka że po 10 minutach jazdy mieliśmy pokaz slajdów. To co obecnie prezentuję to wersja odchudzona z pustych i zbędnych segmentów, z wymienionymi dodatkami i dostosowana do letniej scenerii w roku 1999 a nie do 1989 jak wersja jesienna.

Po pobraniu mapy i instalacji zależności proszę o sprawdzenie czy wszystkie dodatki zainstalowały się prawidłowo i czy działają poprawnie. Następnie proszę o wnikliwe przyjrzenie się mapie i o merytoryczny feedback (informacja zwrotna) co jest źle, co do poprawienia, co do dodania/usunięcia, co można zmienić a czego nie zmieniać.
Najlepiej pisać w tym temacie, na PW lub u mnie na forum (wymagana rejestracja).

Mapa budowana w Trainz 2010 build 49933. Działanie na niższych wersjach gry niemożliwe, na wyższych (TANE) możliwe aczkolwiek bez gwarancji stabilności.

Temat umieszczony w piaskownicy ze względu na niedokończone otoczenia na szlaku w kilku miejscach. Gdy takowe zostanie ukończone wtedy pojawi się nowy temat albo ten zostanie przeniesiony.

Z tego miejsca chciałbym również bardzo podziękować camry'emu za stworzenie dedykowanych nastawni (Wdzydze x2, Wojtal x2, Bąk) oraz wskaźnika W4 z Szałamaj :mrgreen: który można spotkać w Wojtalu. Planowane są kolejne dedykowane nastawnie, dworce oraz inne budynki, wszystkie autorstwa camry2.

P.S Gramy na sesji :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi