FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ryszard
29-09-2015, 16:59
Sound Blaster X-Fi Titanium
Autor Wiadomość
Zwinny
zaawansowany

Wysłany: 14-03-2015, 15:20   Sound Blaster X-Fi Titanium

Witam.

Mam do sprzedania kartę dźwiękową Sound Blaster X-Fi Titanium.

Karta sprawna w 100% w komplecie z instrukcją, CD ze sterownikami i oprogramowaniem oraz pudełkiem.

Karta wiernie mi służyła ale teraz po wymianie płyty głównej mam całkiem niezłą zintegrowaną a i pozbyłem się głośników 5.1 więc po prostu jest mi teraz zbędna.

Cena: 100zł

Pozdrawiam
Adam

Pawel_15 
znawca
Człowiek Bąk

Wysłany: 14-03-2015, 15:51   

Ma jakieś dodatkowe gniazda typu MIDI-IN bądź MIDI-OUT bądź też USB? Czy tylko same słuchawkowe/głośnikowe?

Zwinny
zaawansowany

Wysłany: 14-03-2015, 16:31   

Optyczne wejście i wyjście posiada dodatkowo

Pawel_15 
znawca
Człowiek Bąk

Wysłany: 14-03-2015, 17:07   

Pytam bo mam keyboarda który podczas grania ma problem z poprawnym odbijaniem klawiszy. To jest jakiś chiński no-name który posiada wyjście słuchawkowe i USB. Podłączam to ustrojstwo do komputera i działa na Hauptwerk 4.0 czy MyOrgan ale jak się wciśnie i przytrzyma jakiś klawisz dłużej i w tym samym czasie zacznie się grać na innych to ten wciśnięty dłużej wciska się na stałe i trzeba go jeszcze raz wcisnąć żeby odbił.
Podejrzewam że przyczyną może być właśnie zintegrowana karta dźwiękowa która wydaje dobre dźwięki ale współpraca z instrumentem jest nieco dla niej kłopotliwa. Stąd też moje pytania, bo jeżeli wpakowanie w kompa pełnej karty dźwiękowej spowoduje że będę mógł normalnie grać na organach to oczywiście za taką cenę jak najbardziej bym kartę brał :)
Obecnie na zintegrowanej mam program SoundBlaster3Di Control Panel do zarządzania niby całością...

Zwinny
zaawansowany

Wysłany: 14-03-2015, 17:16   

Ja miałem do niej podpięte tylko głośniki 5.1 a potem kino domowe i nie miałem z nią żadnych problemów. Natomiast co do keyboarda to nie mam pojęcia co może być u Ciebie przyczyną dlatego jak będziesz mieć pewność to pisz chętnie ją sprzedam bo szkoda żeby leżała i się kurzyła :).

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi