FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
o uzytkownikach obcojezycznych [z tematu: Roznica]
Autor Wiadomość
fotokite
user



Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 69
Skąd: Ostrów WLKP.
Wysłany: 30-08-2008, 08:24   

Mi osobiście i zapewne paru osobom nietrudno zrozumiec czeski, nie popadajmy w paranoję ;/. I co jeśli użytkownik nie zna polskiego ani angielskiego to wypad z forum tak? Proszę mi wskazać choć jedno słowo w regulaminie, które zabrania używania swego ojczystego języka na forum.
Ostatnio zmieniony przez fotokite 30-08-2008, 08:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
fotokite
user



Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 69
Skąd: Ostrów WLKP.
Wysłany: 30-08-2008, 09:06   

Jeszcze tak dodając ( niestety 15 minut minęło - pomyślcie o edycji postów bez ograniczeń) Użytkownik ten napisał 20 postów po czesku ( do wglądu) i nikt inny nie zwrócił uwagi, ( dyskusji tej brali także inni moderatorzy)
 
 
 
Tata Muminka
znawca


Pomógł: 89 razy
Wiek: 41
Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 3995
Skąd: Kluczbork
Wysłany: 30-08-2008, 09:19   

Za podjazdówkę w stronę moderatorów będzie odpowiednia nagroda. Ciągle coś ci nie pasuje. Ja nie rozumiem czeskiego. Na czeskim forum nie piszę po polsku a po angielsku by każdy zrozumiał.

Nie życze sobie takiego postępowania.
_________________
http://sony25.pl
https://www.facebook.com/...100068261492778 - strona na FB
 
 
 
Maki
zaawansowany
M.K.



Pomógł: 45 razy
Wiek: 38
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 701
Skąd: Słubice
Wysłany: 30-08-2008, 09:21   

Fotokite... ty się chyba uwziąłeś na moderatorów - przynajmniej odnoszę takie wrażenie.
Co do powyższego usera... nic się nie poradzi, że nie zna angielskiego czy tam niemieckiego - żałuję, iż nie znam czeskiego, a chciałbym. Jakoś w miare możliwości będzie się mu pomagać na zasadzie dedukcji lub też poprzez sprytny translator (na szczęście). Myślę, że nie ma sensu dalej się o to martwić, bo na pewno sobie damy radę.
Pozdrawiam! :)

Edycja: Sony mnie ubiegł :)
Ostatnio zmieniony przez Maki 30-08-2008, 09:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
fotokite
user



Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 69
Skąd: Ostrów WLKP.
Wysłany: 30-08-2008, 09:29   

Maki nie martw się, nie uwziąłem się na moderatorów, wręcz przeciwnie bardzo ich szanuję i doceniam ale jeśli odniosłeś takie wrażenie to przepraszam. Poprostu jakoś mnie to tak dotknęło i zapewniam Cię, że zwrócił bym uwagę każdemu bez względu na to czy byłby modeartorem czy nie. Ale przemyślawszy to ze swojej strony będę się starał kierować takie wiadomości na PW. Widocznie Alana ceni sobie treść i przejrzystość komunikacji do czego ma pełne prawo ale jeśli nawet user "zgrzeszył" to popierwsze nie takim tonem a po drugie życzliwszym na przykład na PW. Ale to tak na przyszłość, każdy uczy się na błędach, również ja i nie mam do nikogo o nic pretensji
Ostatnio zmieniony przez fotokite 30-08-2008, 09:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SM50
zaawansowany



Pomógł: 39 razy
Wiek: 28
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 973
Skąd: Pisz
Wysłany: 30-08-2008, 19:42   

Ja proponowałbym aby ktoś, kto zna czeski dostał możliwość edycji postów czeskich userów i post edytował na dole dodając przetłumaczoną wiadomość
(jeśli taka osoba by chciała)
P.S. Tak samo z postami po angielsku, lub niemiecku
_________________
http://pkm.cba.pl - Zapraszam!
TS 2012
Ostatnio zmieniony przez SM50 30-08-2008, 19:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mnich3001 
Administrator

Pomógł: 33 razy
Wiek: 56
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 802
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30-08-2008, 22:57   

fotokite napisał/a:
Proszę mi wskazać choć jedno słowo w regulaminie


Ja się do tego przyczepię, bo może to ja mam paranoję?

Jeżeli tak to proszę kolegów o korektę. Chodzi o to, że w żaden najmniejszy sposób nie przypominam sobie czegoś takiego jak regulamin forum.

Regulaminu nie ma i jestem bardzo daleki od jego wprowadzania z uwagi na to, że bardziej liczę na rozsądek userów niż na wprowadzanie zasad czy sposobów postępowania i konieczność egzekwowania tego a dalej w zabawę w policjantów i złodziei gdzie moderator to wielkie "be". Mam zamiar aby na tym forum userzy szanowali moderatorów a moderatorzy userów. Jeżeli masz jakieś problemy co do zarządzania forum, sposobu działania, polityki to bardzo proszę wszelkie uwagi kierować bezpośrednio do mnie. Ja tu ustalam politykę i tego typu "regulaminy" :)

Tyle o regulaminowych "problemach". Natomiast nasz kolega z południa niech sobie pisze, jeżeli ktoś będzie chciał mu odpowiedzieć i znajdzie na to sposób czy to po polski, czesku, słowacku czy angielsku lub niemiecku to ja nie mam zamiaru mu tego zabraniać.
 
 
fotokite
user



Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 69
Skąd: Ostrów WLKP.
Wysłany: 31-08-2008, 10:23   

Cytat:
Chodzi o to, że w żaden najmniejszy sposób nie przypominam sobie czegoś takiego jak regulamin forum.
Wszystko się zgadza, miałem na myśli netykietę. Spojrzałem na swoje wcześniejsze posty i rzeczywiście nieprecyzyjnie się wyraziłem A o tym, że to forum nie ma regulaminu to wiem, bo kopałem, chyba, że niedokładnie?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group