FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ryszard
14-01-2014, 08:16
Problem z DLS-em i First Class Ticket
Autor Wiadomość
banachj
świeżak


Wiek: 42
Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 6
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22-06-2012, 20:09   Problem z DLS-em i First Class Ticket

Witam
Niedawno postanowiłem odnowić mój romans z Trainz i kupiłem sobie TRS2006, gdyż jest kompatybilny z większością dodatków. Do tego, by móc ściągać dodatki z DLS kupiłem 90-dniowy First Class Ticket. Niestety przy próbie ściągnięcia czegoś w CMP wyskakiwał komunikat "The server appears to be full". I tak było przez kolejne kilka dni. Napisałem więc do N3V, a ci zaczęli coś bredzić o niewspieranej wersji Trainz, mimo że na DLS-ie stoi jak byk, że z FCT można ściągać z jakąkolwiek wersją. Ale ok, kupiłem więc specjalnie TS2009 tylko po to by mieć dostęp do DLS-a. I tu zonk, dalej nie mogę nic ściągać, próbowałem wszystkich sztuczek opisanych na tym forum i stronie N3V (kasowanie hasła i wpisywanie ponownie, wylogowywanie się z Auran planet, czyszczenie zadań do pobierania), nie działa nawet ściąganie z FTP. Napisałem do N3V ale mnie olewają. Czy ktoś się spotkał z tym problemem? Jak to jeszcze można rozwiązać?
Generalnie czuję się okantowany przez N3V, moja kasa poszła w błoto. Mogę tylko ostrzec innych użytkowników i doradzić, żeby nie kupować NICZEGO od tej firmy. Wygląda na to, że będę musiał napisać skargę do australijskiego rzecznika praw konsumenta.
 
 
 
drstrach
znawca


Pomógł: 336 razy
Wiek: 54
Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 6691
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-06-2012, 20:22   

Jeśli olewa cię helpdesk, napisz na forum Auranu, przynajmniej jakiś ferment wprowadzisz (niestety, trzeba pisać po angielsku w dziale DLS), a z drugiej strony na pewno przeczyta to jakiś pracownik N3V. W poście podaj problem, datę kontaktu z helpdeskiem i problem.
 
 
 
angrapis
nowy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 46
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 08-08-2012, 20:40   

Nie chcąc zakładać osobnego wątku, wrzucę coś od siebie tutaj. Otóż jakiś czas nie pobierałem nic z DLS poprzez CMP i jak mocno zdziwiłem się, kiedy dziś walcząc(!) o pobranie czegokolwiek okazało się, że mój CMP v.3.3 z TS2010 nie widzi dodatków młodszych niż z 28 lutego b.r. i po kliknięciu w otwartym oknie DLS na Download Helper, dodatki lądują w CMP ale na szaro z nieznaną lokalizacją (FTP pobiera na szczęście bez problemu). Nie oczekuję w zasadzie żadnych porad a jedynie chcę podzielić się moim zniesmaczeniem do TRS (TS). Zaczyna mnie już trochę męczyć wieczne szukanie rozwiązań problemów, które występują od początku serii. Chciałbym po prostu używać symulatora oraz wszystkich jego modułów a nie ślęczeć godzinami lub dniami nad poprawianiem tego czy tamtego. A może to zbliża się się kryzys wieku średniego i ogólnie opadam z sił :-/ . Mimo wszystko życzę wszystkim, aby ich TS-y chodziły jak pozostały mi po dziadku, kilkudziesięcioletni zegarek szwajcarski, któremu gdyby nie to, że pękła sprężyna, dziś w zasadzie nie do zastąpienia, pewnie "przechodziłby" jeszcze mnie.
_________________
TS12
 
 
 
manieksw
user


Wiek: 38
Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 73
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 09-08-2012, 15:07   

mam to samo wczoraj odpaliłem swojego nowego TS2010 zacząłem ściągać CM mapę kolei bystrzycka i szlo sobie szlo i nagle koniec "nie da się pobrać. Serwer może być pełny" i od wieczora nie mogę nic ściągnąć. Z racji ze mam nowa grę wiec dostałem 7 dni FCT, tylko co z tego jak nie da się połączyć :/
Ostatnio zmieniony przez manieksw 09-08-2012, 15:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group