FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Znikające miejsce na dysku systemowym.
Autor Wiadomość
rush 
nowy


Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 12
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 25-11-2020, 09:16   Znikające miejsce na dysku systemowym.

Witam, mam pytanko posiadam TRS 2019 w wersji Steam i wczoraj chciałem zainstalować mapę Romania 2.0. TRS-a mam zainstalowanego na dysku D tak jak aplikacje Steam i tam się wszystkie gry ze Steam instalują, problem polega na tym że podczas instalacji mapy zaczęło mi znikać miejsce na dysku systemowym, przed instalacją miałem ok 30GB, po instalacji ok 80% mapy zostało mi zaledwie 4GB więc przerwałem instalacje. Wie ktoś o co chodzi i czy można gdzieś usunąć te dane które były instalowane na dysku systemowym i w którym miejscu się znajdują? może coś trzeba gdzieś ustawić.
 
 
 
Peeet2005 
zaawansowany
Peeet2005



Pomógł: 8 razy
Wiek: 63
Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-11-2020, 11:51   

Kolego, to już było wielokrotnie omawiane. Trainz domyślnie przy instalacji zakłada folder Local na swoje dodatki właśnie na dysku systemowym. Trzeba mi to zmienić i wpisać inne miejsce gdzie ci pasuje ... A folder Local to potrafi się rozrastać bez ograniczenie :mrgreen:
_________________
KUID:269437
 
 
 
RBach 
Administrator
Toromistrz


Pomógł: 307 razy
Wiek: 47
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 4441
Skąd: Gościcino Centralne
Wysłany: 25-11-2020, 11:52   

Wszystkie dane (mapy, dodatki itd) są trzymane gdzie indziej. W opcjach launchera jest podane, gdzie, tam też jest link do tutoriala o przenoszeniu. Domyślnie jest to katalog użytkownika na dysku systemowym właśnie.
_________________
Moje dodatki
Instrukcje kolejowe
KUID:263713
aktualny release skryptów sygnalizacji v5.4: 18.07.2022
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group