FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zatwierdzanie sesji
Autor Wiadomość
Peeet2005 
zaawansowany
Peeet2005



Pomógł: 8 razy
Wiek: 63
Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 690
Skąd: Kraków
Wysłany: 05-12-2017, 12:51   Zatwierdzanie sesji

Witam!
Mam takie drobne zapytanie odnośnie zatwierdzania mapy po resecie gry. W najnowszych wersjach T:ANE mimo wszystko czasami zdarza się jeszcze, że gra niespodziewanie zresetuje się do pulpitu. I wtedy, po ponownym uruchomieniu pojawia się okienko gdzie się pyta program czy ma uruchomić sesję (czy mapę) z ostatnio wykonanymi poprawkami czy bez tych poprawek. No i pojawia się też wybór co zatwierdzić, czy mapę czy sesję.
Tutaj mam wątpliwości co wybrać i przeważnie wybieram sesję bo akurat ją ostatnio edytowałem, ale czy na pewno? Kłopot w tym, że okno pojawia się tylko raz i na drugą próbę już nie ma okazji :-) A co się stanie jak zatwierdzę mapę ? Czy zmiany dokonane w sesji zostaną stracone?
 
 
 
Generally
trainz


Pomógł: 36 razy
Wiek: 26
Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 305
Skąd: Zabrzeg

Wysłany: 05-12-2017, 20:16   

To okno pokazuje jakie elementy są niezatwierdzone. Jeśli otworzysz do edycji samą mapę, to wtedy w tym oknie wyświetla się sama mapa. Jeśli zaś otworzysz do edycji tę samą sesję, co edytowałeś wcześniej, to okno wtedy pokaże zarówno mapę, jak i sesję. Zatem w tym przypadku powinieneś mieć zmiany z obydwu.
 
 
 
Peeet2005 
zaawansowany
Peeet2005



Pomógł: 8 razy
Wiek: 63
Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 690
Skąd: Kraków
Wysłany: 09-12-2017, 08:51   

No zgadza się, zatwierdzam sesję a mapa też uwzględnia poprawki jakie zrobiłem wcześniej. Tak, że jest OK :-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group